RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜDÜRÜMÜZ, BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN MUSTAFA SAFRAN BAŞKANLIĞINDA İL MÜDÜRLERİ TOPLANTISINA TELEKONFERANS İLE KATILDI

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Bakan Yardımcımız Sayın Mustafa SAFRAN başkanlığına İl Müdürleri toplantısına telekonferans yoluyla katılarak gündeme dair istişarelerde bulundu.
MÜDÜRÜMÜZ, BAKAN YARDIMCIMIZ SAYIN MUSTAFA SAFRAN BAŞKANLIĞINDA İL MÜDÜRLERİ TOPLANTISINA TELEKONFERANS İLE KATILDI

  Bakan Yardımcımız Sayın Mustafa SAFRAN başkanlığında yapılan telekonferans toplantısında daha önce okul öncesi ve birinci sınıflar ile başlayan; 12 Ekim 2020 tarihinde ise 2,3, 4, 8 ve 12. sınıflar ile genişleyerek devam edecek olan yüz yüze eğitime yönelik değerlendirmelerde bulunuldu. Öğrencilerin sağlıklı ve güvenli bir şekilde eğitim öğretim çalışmalarına katılmaları sürecinde alınması gereken tüm tedbirlerin masaya yatırıldığı toplantıda il düzeyinde yapılan çalışmalarla ilgili dönütler alındı. Özellikle okul idarecilerinin ve öğretmenlerin eğitim öğretim süreci içerisinde gerek eğitim faaliyetleri, gerekse muhtemel olumsuzluklara yönelik her yönüyle bilgilendirilmelerinin altını çizen Sayın Bakan Yardımcımız, 12 Ekim'de yüz yüze eğitime geçilecek sınıflarda okullarımızın bu süreci de alınlarının akıyla yürüteceklerine olan inancını vurguladı.

08-10-202008-10-202008-10-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.