RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN GÖREVE BAŞLAMA MESAJI

 

7 Eylül 2020 tarihi itibariyle Rize Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım.  Bağrından her alanda başarılı, ünlü kişiler çıkarmış, en önemlisi de vizyon sahibi lider olarak Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'ın baba ocağı olan doğa harikası Rize'mizde eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum. Rize eğitimine, geleceğimizin büyükleri olacak çocuklarımıza ve gençlerimize daha iyi bir gelecek hazırlamak adına bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ediyorum.

İş ve gönül birliği içerisinde ilimizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. 

 

Bu güzel şehre atanmış olmamın, şahsım, il, ilçe ve okul yöneticileri, öğretmen, veli ve başımızın tacı evlatlarımız için, şehrimizin ve ülkemizin yarınları için hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

 

 

                                                                                                                                                                                                                            Engin EMEN

                                                                                                                                                                                                                 RİZE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.