RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZÜN CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

 29 Ekim; tarihe not düşülmüş, ülkemiz ve geleceğimiz için dönüm noktası olmuş şanlı bir zaferin taçlanmış halidir.  Bir milletin bağımsızlığı için verdiği mücadelenin gür sesidir. Türk Milletinin, kadını erkeği ile genç yaşlı demeden canla başla yazdığı kurtuluş destanının haklı gururudur Cumhuriyet.

 Şanlı bayrağımızın yere düşmemesi uğruna, sancaklarda nöbet tutan Mehmetçiğin, ilk kurşuna siper olan vatanseverlerin ve ilelebet bağımsızlığı için mücadele edecek Türk Milletinin şanlı tarihinde önemli bir dönüm noktasıdır 29 Ekim. Yüce Türk Milleti, her ferdi ile atalarından emanet aldığı Türkiye Cumhuriyeti'ni huzur ve refah içerisinde güçlü yarınlara ulaştırmak için hiç şüphesiz ki tüm gayreti ile çalışacaktır.

             Bu duygu ve düşüncelerle Cumhuriyetimizin 97. yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk' ü, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, Cumhuriyet Bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.