RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK'ın ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI MESAJI

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ YAŞAR KOÇAK'ın ÜNİVERSİTE SINAVLARINA GİRECEK ÖĞRENCİLERE BAŞARI MESAJI

Sevgili öğrenciler,

Her sınav hayatta atılacak adımlarla ilgili bize ipucu verecek önemli bilgilere sahiptir ve sınavlar sadece akademik bilgi birikimimizi, yorum gücümüzü ve süreyi doğru kullanma becerimizi ölçer. Yükseköğretime Giriş sınavı da sizin başarınızı ölçen bir sınavdır. Biliyorum ki sizler elinizden gelenin en iyisini yapabilmek için hazırlandınız. Geriye kalan, başarının sizin elinizde olduğuna inanarak kendinize güvenmeniz ve sınava bu düşünce ile girmenizdir. Kendine güvenin başarının anahtarı olduğunu unutmayınız.Bu sınavı hedeflerinize ulaşabileceğiniz bir fırsat olarak görmenizi ve emeklerinizin karşılığını alarak idealleriniz yolunda atacağınız bir adım olarak değerlendirmenizi istiyorum. Bizler sizlere inanıyor ve güveniyoruz. Sizler de kendinize inandığınız ve güvendiğiniz sürece başaramayacağınız engelin bulunmadığına inanıyorum.

Emeklerinizin karşılığını almanız, uzun ve yorucu çalışmanın sonunda, aydınlığa ulaşmanız dileklerimle Yüksek Öğretime Giriş Sınavında hepinize üstün başarılar diler; bu sınavın başta sevgili gençlerimize, değerli ailelerine, eğitim camiamıza, ilimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.

 

                                                                     Yaşar KOÇAK

Milli Eğitim Müdürü

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.