RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİDİMİZ METİN ÇETİN'İN AİLESİNE ZİYARETTE BULUNDU

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ve eşi Aysel EMEN hanımfendi, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü vesilesiyle 2012 yılında Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, PKK mensupları ile girilen silahlı çatışmada şehit olan Jandarma Onbaşı Metin ÇETİN'in ailesini ziyaret etti.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ŞEHİDİMİZ METİN ÇETİN'İN AİLESİNE ZİYARETTE BULUNDU

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, "Bugün al bayrağımız dalgalanıyorsa, vatan topraklalarında özgürce yaşayabiliryorsak, bunu şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz.Bizlerin siz değerli şehit ailelerinin haklarını ne yapsak ödemeyemeyiz. Sizler birer parçanızı bu vatan bölünmesin, bayrak gönderden inmesin ve ezanlar susmasın diye feda ettiniz. Bizler de devletin görevlileri olarak bizlere emanet edilen bu vatan topraklarında evlatlarımızı vatanına,milletine,değerlerine bağlı olacak şekilde yetiştirmek için canla başla çalışıyoruz. Askerlerimizi cephede düşman ile silahla; bizler ise okullarımızda, kurumlarımızda cehalet ile kalemle savaşıyoruz.Tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun."dedi.

18-03-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.