RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇİŞTE İKİNCİ AŞAMANIN SON HAZIRLIKLARINI DEĞERLENDİRDİ

Yüz yüze eğitimin ikinci aşaması 12 Ekim Pazartesi günü başlarken okullardaki son hazırlıklar, Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlerinin katılımı ile gerçekleştirdiği video konferansta değerlendirildi. 
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİYLE YÜZ YÜZE EĞİTİME GEÇİŞTE İKİNCİ AŞAMANIN SON HAZIRLIKLARINI DEĞERLENDİRDİ

  Şube Müdürlerimiz Zafer HAŞİMOĞLU ile Evren GÖRMÜŞ'ün de katıldığı toplantıda köy okulları ve okul öncesi eğitimle ilgili alınan son kararların öğrenciler ve aileler için büyük önem taşıdığına işaret eden Müdürümüz, önceliğin güvenli ve sağlıklı eğitim ortamı olduğunu vurgulayarak tüm eğitim kurumlarında, hijyen ve sosyal mesafe konusunda gereken titizliğin gösterilmesini istedi.

  Yüz yüze eğitimin ikinci aşamasında da ilk aşamada olduğu gibi Sağlık Bakanlığı ve Bilim Kurulunun rehberliğinde hijyen ve sosyal mesafe standartlarının eksiksiz bir şekilde uygulanacağını belirten Müdürümüz, hijyen ve dezenfektan ürünleriyle ilgili tedariğin, eğitim kurumlarındaki üretim süreçleriyle koordineli olarak sağlanacağı bilgisini verdi.

  Tablet ve bilgisayar dağıtımı ile ilgili olarak da Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Valiğimiz, Belediyemiz ve Müdürlüğün koordineli bir şekilde çalışması ile belirli kriterlere göre belirlenmiş öğrencilerimize bu ürünlerin ulaştırılacağı bilgisini verdi.

09-10-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.