RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK GÜNÜ ZİHNİ DERİN ORTAOKULU'NDA ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında alınan kararlar doğrultusunda başlanan yüz yüze eğitimin ilk gününde, Zihni Derin Ortaokulu 8.Sınıf öğrencilerinin heyecanlarına ortak oldu.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN YÜZ YÜZE EĞİTİMİN İLK GÜNÜ ZİHNİ DERİN ORTAOKULU'NDA ÖĞRENCİLERİN HEYECANINA ORTAK OLDU

Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrasında alınan kararlar doğrultusunda, 2 Mart Salı günü (bugün) itibariyle tüm okul öncesi eğitim kurumlarında, ilkokullarda, 8 ve 12. sınıflarda ülke genelinde yüz yüze eğitime başlanılmıştır. 

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, eğitim öğretim yılının ikinci döneminin ilk yüz yüze eğitim gününde öğrenci ve öğretmenleri yalnız bırakmadı.

Normalleşme süreci kapsamında yüz yüze eğitime kısmen de olsa başlanılması ile öğrencilermize kavuşmaktan büyük mutluluk duyduklarını ifade eden Milli Eğitim Müdürümüz, tüm kademelerdeki öğrencilerimizin de okulları ve öğretmenleri ile buluşmasını arzu ettiklerini belirtti.

Tüm çalışma arkadaşları ile birlikte her an okullar açılacakmış gibi yoğun bir mesai harcadıklarını, an itibariyle tüm okullarımızın sağlık ve hijyen bakımından kusursuz bir şekilde öğrencilerini karşıladığını dile getiren Müdürümüz, öğrencilerimize ve öğretmenlerimize başarılar diledi.

 

02-03-202102-03-202102-03-202102-03-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.