RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, VALİMİZ SAYIN KEMAL ÇEBER BAŞKANLIĞINDA YAPILAN İL DEĞERLENDİRME KURULU TOPLANTISINA KATILDI

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Rize'deki kamu kurum ve kuruluşları arasındaki koordinasyon ve etkileşimi artırmak amacı ile Sayın Valimiz Kemal ÇEBER başkanlığında, pandemi kurallarına uygun bir şekilde Rize İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü toplantı salonunda kurum ve kuruluş amirleri ile yapılan toplantıya katıldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, VALİMİZ SAYIN KEMAL ÇEBER BAŞKANLIĞINDA YAPILAN İL DEĞERLENDİRME KURULU TOPLANTISINA KATILDI

           Toplantının ilk bölümünde il genelinde yeni ataması yapılan müdürler ile tanışma gerçekleştirilerek başarı dileklerinde bulunuldu.

Covid-19 salgınını devam ettiğini ifade eden Sayın Valimiz; Türkiye genelindeki vakalarla doğru orantılı olarak ilimizdeki vaka sayılarının da arttığını, başta İl sağlık Müdürlüğümüz olmak üzere Kolluk Kuvvetlerimiz ve diğer kurumlarımızın yoğun bir mesai yaparak halkımızı bu salgının etkilerinden korumak için çalışmakta olduğunu ifade etti.

           Sayın Valimiz Kemal ÇEBER, salgının etkinlilerin azaltılması amacıyla uygulanan esnek mesai saatleri dolayısıyla iş ve işlemlerin aksatılmaması ve vatandaşlarımızın mağdur edilememesi adına gereken önlemlerin alınmasının ve personelin mesai saatlerine riayet etmesinin de önemine değindi.

03-02-202103-02-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.