RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN RİZE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Rize Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret etti. Milli Eğitim Şube Müdürümüz Selman YILDIRTAN'ın da iştirak ettiği ziyarette Müdürümüz Engin EMEN, Okul Müdürü Meryem TURGUT'tan okulla ilgili bilgi aldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN RİZE SOSYAL BİLİMLER LİSESİNDE ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERLE BİR ARAYA GELDİ

Salgn tedbirleri kapsamında yüz yüze eğitime devam eden 12. sınıf öğrencilerinin derslerine iştirak eden Müdürümüz, üniversite sınavlarında öğrencilere başarılar diledi. Salgın nedeniyle tüm eğitim camiası ile birlikte öğrencilerimizin de zorlu bir dönem geçirdiklerinin altını çizen Müdürümüz, başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm eğitim paydaşlarımızın, öğrencilerimizin bu süreçten en az şekilde etkilenmeleri için büyük bir fedakarlıkla çalıştıklarını dile getirdi. 

Tüm bu olumsuzluklara rağmen öğrencilerimizin üniversite sınavlarından güzel bir sonuç elde edeceklerine olan inancını ifade eden Müdürümüz, "İyi bir üniversite hayatının ardından sizleri bu ülkenin geleceğinde söz sahibi, birer meslek sahibi olarak hayatımızda görmek istiyoruz." ifadelerini kullandı.

 

 27-04-202127-04-202127-04-202127-04-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.