RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN PAZAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN PAZAR İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜNÜ ZİYARET ETTİ

  Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret etti. Ziyarette Pazar İlçe Milli Eğitim Müdürü Nimet BÜYÜK, Şube Müdürleri Zafer HAŞİMOĞLU, Mehmet Cesim YUFKACI, Muzaffer DÖNER de hazır bulundu. Ziyarette Pazar İlçemizdeki eğitim faaliyetleri, pandemi süresince gerçekleştirilen çalışmalar, ilçe bünyesinde yer alan okulların durumu ve uzaktan eğitim süreci konuşuldu.

 Müdürümüz Engin EMEN, pandemi süresince önlemlere dikkat ederek saha gezilerine devam ettiklerini, bu ziyaretler sayesinde öğretmenlerimize ve idarecilerimize birebir ulaşabildiklerini söyledi. Görüşmelerden elde edeilen geri dönütleri hemen değerlendirdiklerini de sözlerine ekleyen Müdürümüz ilçelerimiz arasındaki koordinasyon ve iş birliğinin artarak devam edeceğini de vurguladı. Milli Eğitim Müdürümüz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün ziyaret edilmesinden sonra ilçede yer alan eğitim kurumlarına yöneldi.

23-12-202023-12-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.