RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN,2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkân farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla Bakanlığımızda hazırlanan "Telafide Ben de Varım" programının uygulanması sürecini görüşmek üzere İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile Çayeli Öğretmenevinde bir araya geldi.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Mehmet KİBAROĞLU, Ahmet GÜRBÜZ, İl Milli Eğitim Şube Müdürleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantıda "Telafide Ben de Varım" Programı kapsamında Millî Eğitim Bakanlığına bağlı eğitim kurumlarında öğrenim gören öğrenciler, bu okullarda görev yapan öğretmenler ile velilere yönelik gerçekleştirilecek eğitim faaliyetlerine ait iş ve işlemlere ilişkin usul ve esaslar hakkında bilgi verildi.

15-06-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.