RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, İKİZDERE İLÇESİNDE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

   Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde kurum müdürleri ile bir araya geldi. İkizdere İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ ile Şube Müdürü Selami ÖNER'in de katıldığı toplantıda eğitim öğretim süreci tüm yönleri ile masaya yatırıldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, İKİZDERE İLÇESİNDE ÇALIŞMA ARKADAŞLARI İLE BİR ARAYA GELDİ

   Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Mart 2020 itibariyle öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin okullarından uzak kaldıklarını, kısa aralıklarla okula dönüş gerçekleşse de bunu salgın nedeniyle tüm zamana yayamadıklarını ifade etti. Bu uzun araya rağmen okullarımızın her an açılacakmış gibi hazır tutulmasının gerekliliğini vurgulayan Müdürümüz, elbette ki bu kararı Bilim Kurulumuzun önerileri doğrultusunda Bakanlığımızın alacağını belirtti. Öğretmen ve öğrencilerimizin dönem arası tatiline girdiklerini ancak bu süre içerisinde de öğrencilerimizin bu süreyi verimli geçirmesi adına gerekli rehberliklerin yapılmasının önemine değindi. Müdürümüz, Bakanlığımızın öğrencilerimizin bireysel ya da velileriyle birlikte yapılabilecekleri eğlenceli ve öğretici etkinliklerin yer aldığı bir programı birlikte23gun.meb.gov.tr adresinde yayımladığını ifade ederek bu konuda gerekli bilgilendirmelerin öğrenci ve velilere yapılmasını belirtti. 15 Şubat tarihi itibariyle başlayacak olan 2.dönemin ister yüz yüze ister uzaktan eğitim şeklinde başlasın, mümkün olan en güzel şekilde planlanarak yürütülmesini istedi. Salgın sürecinin yönetilmesinde tüm eğitim paydaşlarının büyük bir özveri ve gayret sarf ettiğini belirten Müdürümüz tüm çalışma arkadaşlarına teşekkür etti.

   İlçe Milli Eğitim Müdürü Adem GÜNDÜZ'den de ilçede yapılan eğitim öğretim çalışmaları hakkında bilgi alan Müdürümüz, kurum müdürlerinin istek ve görüşlerini de alarak toplantıyı sonlandırdı.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.