RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, ÇAYELİ KAYMAKAMI SAYIN BAYRAM TÜRKER'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Ocak 2021 tarihinde göreve başlayan Çayeli Kaymakamı Sayın Bayram TÜRKER'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyarette İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet KİBAROĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Hüseyin ŞAHİN de iştirak etti.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN, ÇAYELİ KAYMAKAMI SAYIN BAYRAM TÜRKER'İ MAKAMINDA ZİYARET ETTİ

Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini dile getiren Çayeli Kaymakamı Sayın Bayram TÜRKER, Çayeli'nin eğitim öğretim bakımından fiziksel anlamda büyük bir kapasiteye, genç ve dinamik bir eğitim ordusuna sahip olduğunu dile getirerek bu dinamiklerin Çayeli'mizi eğitimde çok daha üst seviyelere taşıyacağından emin olduğunu ifade etti.

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN de : "Müdürülüğümüz olarak çalışmak ve üretmek isteyen tüm kurum ve paydaşlarımıza sonuna kadar destek veriyoruz. Bu anlamda Rize eğitiminin nabzını tutmak adına sürekli sahadayız. Çalışma arkadaşlarımız bizleri her aşamada yanlarında görmeliler ki bu da kendilerinde motivasyon kaynağı olsun. Daha önce de Çayeli'mizdeki gerek kurumlara gerekse programlara iştirak ettik. Bu anlamda sizlerin de ifade ettiği gibi Çayeli yüksek bir potansiyele sahip bir ilçemiz. Elbetteki yönetimin en üst seviyesinden en küçük birime kadar aynı hedefe yürüyen paydaşların başarı merdivenlerini çıkması çok daha kolay olacaktır."dedi.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.