RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN BAŞKANLIĞINDA MESLEKİ EĞİTİME YÖNELİK ÇOK BOYUTLU 1000 OKUL GELİŞTİRME PROJE TOPLANTISI YAPILDI

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'in başkanlığında yapılan toplantıda "Çok Boyutlu 1000 Mesleki Okul Geliştirme Projesi" ne yönelik çalışmalar masaya yatırıldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ ENGİN EMEN BAŞKANLIĞINDA MESLEKİ EĞİTİME YÖNELİK ÇOK BOYUTLU 1000 OKUL GELİŞTİRME PROJE TOPLANTISI YAPILDI

Milli Eğitim Bakanlığımız tarafından ülke genelindeki Mesleki Teknik Eğitim Kurumları arasındaki farklılığı azaltmak, mesleki eğitime erişim oranını yükseltmek, mesleki eğitimin kalitesini ve verimliliğini artırmak, okul, veli, öğrenci, bina gibi etkenleri de dâhil edecek şekilde mesleki eğitimi geliştirmeye yönelik çok boyutlu 1000 okul geliştirme projesi kapsamında İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN başkanlığında, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Berk EREN ile ilimizde ki projeye dâhil olan Ardeşen, Fındıklı 15 Temmuz, Pazar 10 Mart, İMKB ve Gülbahar Hatun MTAL okul müdürlerinin katılımı ile bir toplantı düzenlendi. Toplantıda proje kapsamında yapılan çalışmalar ve planlamalar masaya yatırılarak değerlendirildi.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.