RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ BAŞKANI HASAN KARTAL'I ZİYARET ETTİ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ, ÇAYKUR RİZESPOR KULÜBÜ BAŞKANI HASAN KARTAL'I ZİYARET ETTİ

 Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Çaykur Rizespor Kulübü Başkanı Hasan KARTAL'ı ve yöneticileri kulüp tesislerinde ziyaret etti. Kulüp yöneticilerinin de hazır bulunduğu ziyarette, Çaykur Rizespor kulübü ile ortaklaşa sürdürülen "Minik Kalpler Okul-Kulüp Projesi", altyapıda kulüp Milli Eğitim işbirliği ile eğitim ve spor konuları konuşuldu. 

 Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, "Rizemizin spor ve eğitimde süper ligde kalıcı olarak yer almasını ve bu alanlarda öncü il olması için Çaykur Rizespor gibi önemli bir değerimizin yöneticileriyle buluşmaktan oldukça memnunuz, bu memnuniyetimiz umut ediyorum ki işlevsel olarak da yeni dönemde kendini gösterecek. Ortak bir proje kapsamında 37.000 formanın öğrencilerimize ulaşmasını sağladık, okullarımızda sporcular yetiştirdiğimiz kadar sportmenliğe sahip, kalbi Çaykur Rizespor ile atan taraftarların yetişmesinde de yer alacağız." dedi. Müdürümüz, misafirperverlikleri için Başkan Hasan KARTAL ve ekibine teşekkürlerini iletti. Karşılıklı gerçekleşen hediye takdimi sonrasında ziyaret sona erdi.

02-02-202102-02-202102-02-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.