RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN BAHÇELER TOPRAK OLSUN, GENÇLER YEŞİLE DOYSUN PROJESİ TRT HABER'DE YER ALDI

Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen "Bahçeler Toprak Olsun, Gençler Yeşile Doysun" projesi kapsamında yapılan çalışmalar TRT Haber'de yer aldı.
MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜN BAHÇELER TOPRAK OLSUN, GENÇLER YEŞİLE DOYSUN PROJESİ TRT HABER'DE YER ALDI

Rize Valiliği himayelerinde Milli Eğitim Müdürlüğümüzce yürütülen "Bahçeler Toprak Olsun, Gençler Yeşile Doysun" projesi kapsamında okul bahçelerimizi toprakla ve doğayla buluşturmak amacıyla okul bahçelerimize ilk meyve fidelerini dikilmiş ve projenin başladığı ilk günden bu yana 1000 meyve fidanı il merkezi ve ilçelerimizde toprakla buluşmuştu.

Proje kapsamında Çayeli ilçemizde düzenlenen etkinlik TRT Haber'de yer aldı.

Programda TRT mikrofonlarına konuşan İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, geçmişten bugüne büyüklerimizin yaşadıkları anı değil, sürekli olarak geleceği düşündüklerini ifade ederek büyüklerimizin bu anlayışla bugün meyvesini yediğimiz ağaçları diktiklerini,kendilerinin de gelecek kuşaklara bu anlayışı sürdürme adına "Bahçeler Toprak Olsun, Gençler Yeşile Doysun" adlı projeyi başlattıklarını dile getirdi.

HABERE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ...

 

16-02-202116-02-202116-02-2021

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.