RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KAPSAYICI EĞİTİM BAĞLAMINDA OKUL YÖNETİCİLERİNİN MESLEKİ BECERİLERİNİN GELİŞİMİ EĞİTİM KURSU

KAPSAYICI EĞİTİM BAĞLAMINDA OKUL YÖNETİCİLERİNİN MESLEKİ BECERİLERİNİN GELİŞİMİ EĞİTİM KURSU

Bakanlığımız Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürlüğü tarafından düzenlenen 'Kapsayıcı Eğitim Bağlamında Okul Yöneticilerinin Mesleki Becerilerinin Gelişimi Eğitim Kursu'nun açılış programı, 25 Ağustos 2019 tarihinde Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Konferans Salonunda gerçekleşti.

Programın açılış konuşmasını yapan Çayeli Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü Müdürü Hızır İlyas ÖLKER, 5 gün sürecek eğitim kursu ile alakalı bilgilendirmeler yaptı.

Daha sonra kürsüye çıkan Rize Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK kapsayıcı eğitim bağlamında düzenlenen bu kursun önemi üzerinde durarak okul yöneticilerinin okula yön veren kişiler olduğunu belirtti. Yapılan tüm çalışmaların yarınları emanet edeceğimiz çocuklarımızın daha iyi bir eğitim almaları ve daha mutlu olmaları için olduğunu belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz, Bakanlığımız tarafından düzenlenen bu kursun verimli geçmesini diledi. Eğitim verecek akademisyenlere teşekkürlerini iletti. 

Açılış programının ardından il dışından ilimize gelerek kursa katılan okul müdür yardımcılarına yönelik 5 gün sürecek eğitim kursu başladı. 

26-08-201926-08-201926-08-201926-08-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.