RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALKANDERE İLÇESİNDE OKUL İDARECİLERİYLE BULUŞTUK

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN,İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa KALENDER ile birlikte Kalkandere İlçesindeki okul idarecileri ile bir araya geldi.
KALKANDERE İLÇESİNDE OKUL İDARECİLERİYLE BULUŞTUK

   Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nde yapılan toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut TİRYAKİ ile kurum müdürleri katıldı.

   Müdürümüz toplantıda öncelikli hedefin yüz yüze eğitimin ikinci aşamasının başlaması ile birlikte öğretmen ve öğrencilermizin sağlıklı ve güvenli bir okul ortamında eğitim öğretim görmeleri olduğunun altını çizerek bu konuda tüm imkanların seferber edilmesinin  gerekliliğini vurguladı. Bu aşamada Müdürlüğümüzün imkanlar doğrultusunda okullarımıza destek olacağını belirten Müdürümüz, okula gelen öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin motivasyonlarının üst seviyede tutulması için de gerekli çalışmaların yapılması talimatını verdi. Müdürümüz ayrıca yüz yüze eğitimin ikinci aşamasıyla birlikte okullara gelen öğrencilerimizin yanında ortaokul 5,6 ve 7. sınıflar ile lise 9,10 ve 11.sınıfların henüz yüz yüze eğitime başlamadıklarını; bu öğrencilerin uzaktan eğitim aldıklarını, bu aşamada da uzaktan eğitimin verimli bir şekilde yürütülmesi için gerekli çalışmaların titizlikle yürütülmesini istedi. Bu sürecin başta okul idarecileri olmak üzere öğretmenlerimizin gayreti ile olumlu bir şekilde yürütüldüğünü sözlerine ekleyen Müdürümüz, tüm gayretlerinden dolayı idacilere ve öğretmenlere teşekkürlerini iletti.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.