RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

KALKANDERE ÇAYIRLI İLKOKULU VE MERKEZ ANAOKULU YERİNDE İNCELENDİ

KALKANDERE ÇAYIRLI İLKOKULU VE MERKEZ ANAOKULU  YERİNDE İNCELENDİ

  Kalkandere Çayırlı İlköğretim Okulu ek binası inşaatı ve Merkez Anaokulu'nun bakım/onarım ihtiyacı olan binası Milli Eğitim Müdürümüz Yaşar KOÇAK, Kalkandere İlçe Milli Eğitim Müdürü Davut TİRYAKİ ve Şube Müdürü Selman YILDIRTAN tarafından yerinde incelendi.

  Çayırlı İlköğretim Okulu inşaatının son durumu hakkında bilgi alan Müdürümüz Yaşar KOÇAK, yapılan çalışmaların programlı bir şekilde ilerlemesinden duyduğu memnuniyeti iletirken, özenli çalışmalar ile aksamaların yaşanmasına engel olan personele de teşekkürlerini iletti.

  Merkez Anaokulu Binasındaki ziyarette ise okulun yeni eğitim öğretim yılına hazırlanması için gerekli olan bakım ve onarım ihtiyaçları tespit edilerek eğitim ortamlarının daha nitelikli hale getirilmesi için  yapılması gerekenler idarecilerle istişare edildi. Yapılan incelemelerin ardından okulda hazır bulunan personelle vedalaşılarak ziyaret sonlandırıldı.

30-06-202030-06-202030-06-202030-06-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.