RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İYİDERE HAZAR ÇAYSAN İLK ve ORTAOKULUNDA YAŞAM BECERİLERİ ATÖLYESİ AÇILDI

İYİDERE HAZAR ÇAYSAN İLK ve ORTAOKULUNDA YAŞAM BECERİLERİ ATÖLYESİ AÇILDI

 Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, İyidere Hazar Çaysan İlk ve Ortaokulunda yapımı tamamlanan Yaşam Becerileri Atölyesinin açılışını yaptı.Açılışa İyidere Kaymakamı Sayın Murat AKYÜZ ve İyidere İlçe Milli Eğitim Müdürü Tarık ER de katıldı. Müdürümüz açılış sonrasında yapmış olduğu konuşmada eğitimin teorik kısmı kadar uygulama kısmıyla da özellikle ilgilendiklerini, okullarımızda yalnızca akademik bilgilerin değil, hayata dair yaşantıların da öğrencilerimize kazandırıldığını ve bunların da Yaşam Beceri Atölyelerimizle gerçekleştirildiğini ifade etti.

 Yaşam Becerileri Atölyelerinin yalnızca deneyim oluşturmadığını, çocuklarımızın bilişsel gelişimlerine de önemli katkılar sağladığını vurgulayan Müdürümüz, Bakanlığımızın sağlamış olduğu imkanlar nezdinde okullarımızda Yaşam Becerileri Atölyelerinin sayılarının arttırılacağını da sözlerine ekledi. Açılış atölyenin gezilmesi sonrasında sona erdi.

 

25-11-2020

25-11-202025-11-202025-11-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.