RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İNANÇLA, KARARLILIKLA, UMUTLA 2021' E MERHABA...

İNANÇLA, KARARLILIKLA, UMUTLA 2021' E MERHABA...

 

İnsanlık tarihinin unutamayacağı zor dönemlere ev sahipliği yapan 2020 yılına veda ediyoruz. Yaşanan salgın sonucunda binlerce insanımızı kaybetmenin acısını her gün yaşarken başta sağlık çalışanlarımız olmak üzere devletimizin her bir ferdinin zor günlerde bir ve beraber olması geleceğe dair güçlü Türkiye hedefine olan inancımızı kat ve kat artırdı.

Bizler de eğitim camiası olarak bize emanet edilen her bir fidanın sorumluluğunu iliklerimize kadar hissederek okullarından uzak kalan yavrularımıza gönülden köprüler kurarak ulaştık. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışığı arada "ekranlar" olmasına rağmen görmeye, sıcaklıklarını hissetmeye çalıştık. Her bir eğitimci arkadaşım kendilerine yüklenen sorumluluğun bilinci ile uzaktan da olsa her öğrencimizin zihinlerine ve gönüllerine dokundu. Zor bir yılı, zorlukları hep birlikte göğüsleyerek bitirdik.

Her başlangıç yeni bir umut; inanç, tüm karamsarlıkları aydınlatan bir yakamozdur...

 Birlikte yürümekten gurur duyduğumuz eğitim camiasıyla 2021 yılında da hep olduğu gibi azimle, kararlılıkla ve inançla bu ülkenin geleceğini inşa edecek nesilleri yetiştirme uğruna fedakârca çalışacağız.

İnançla, kararlılıkla, umutla 2021'e merhaba...

Yeni yıl mesajını video olarak izlemek için: https://www.youtube.com/watch?v=N2nlD0I-NOM&feature=youtu.be 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.