RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI.

Rize Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar KOÇAK başkanlığında 2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılının başlaması münasebetiyle, yürütülen faaliyetleri değerlendirmek ve yapılacak çalışmalarla ilgili paylaşımlarda bulunmak üzere, Rize Milli Eğitim Müdürleri Toplantı Salonunda ilçe milli eğitim müdürleri toplantısı yapıldı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI YAPILDI.

Toplantıya Milli Eğitim Müdürü Sayın Yaşar KOÇAK, Şube Müdürü Mehmet KİBAROĞLU ve ilçe milli eğitim müdürleri katıldı.  

Milli Eğitim Müdürü KOÇAK, toplantıda ilçe müdürlerimize hitaben; Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu çerçevesinde, eğitim öğretim hizmetlerinin yürütülmesinde ilçe milli eğitim müdürleri olarak üzerlerine büyük görev düştüğünü belirterek, hedeflerimize ulaşılması, il ve ilçe başarısının yükseltilmesi için ekip ruhu ile hareket etmelerinin önemini vurguladı. Müdürümüz ayrıca, ilçe milli eğitim müdürlerimizin yapılan faaliyetlerin koordinasyon ve yürütülmesinde gereken titizlik ve hassasiyeti göstereceklerine inandığını dile getirdi.

Sayın Müdürümüz toplantıda ayrıca, müdürlerimizin ilçelerine dair ihtiyaç ve sorunlarını dinleyerek, giderilmesi yönünde alınacak tedbirler konusunda görüş alış verişinde bulundu.

02-10-201902-10-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.