RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA YÖNELİK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Rize Öğretmenevinde Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN Başkanlığında yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısına, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ahmet GÜRBÜZ, İlçe Milli Eğitim Müdürleri ile İl Milli Eğitim Şube Müdürleri Selçuk TORPİL,Eşref YAVAŞİ, Fikret SOLAK,Berk EREN ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü Sivil Savunma Uzmanı Şenol YAZICI katıldı.
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE YENİ EĞİTİM ÖĞRETİM YILINA YÖNELİK DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Milli Eğitim Müdürümüz Başkanlığında yapılan İlçe Milli Eğitim Müdürleri toplantısında uyum haftasının ve ilk haftanın değerlendirmesi yapılarak okulların sağlıklı ve güvenli bir şekilde açık tutulması için uygulanacak tedbirler ele alındı. 

İl Milli Eğitim Şube Müdürlerinin alanlarında bilgi aktardığı toplantıda Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN:" Öncelikle 2021-2022 Eğitim öğretim yılının hayırlı olmasını diliyorum. İlçe amirleri olarak sizler öğrencilerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim öğretim almaları adına yoğun bir emek ve mesai harcadınız. Hepinize bu anlamda teşekkür ediyorum. Yeni eğitim öğretim yılının açılması ile birlikte hem öğretmenlerimizin hem de öğrencilerimizin okula olan hasretleri son buldu. Ancak asıl işimiz bundan sonra başlıyor. Sayın Bakanımızın da ifade ettiği gibi okullarımızın açılışı kadar okulları açık tutmak da çok önemli. Bu çerçevede sizlerden Bakanlığımızın yayımlamış olduğu salgın ile ilgili yönlendirmelerin eksiksiz uygulanması adına tüm idarecilerle sağlıklı bir iletişim kurmanızı istiyorum. Okulu özleyen öğrenci ve öğretmenlerimiz ile okullarımız arasına yeniden hasret girmemesi için tüm çalışmalarımızı titizlikle yürütelim. İnanıyorum ki bu güzide ekip uzaktan eğitim sürecinde gösterdiği büyük başarıyı yüz yüze eğitime geçtiğimiz sürede de gösterecek ve eğitim öğretim sürecini mükemmel bir şekilde yürütecektir. Bu süreç içerisinde sizlere, ben ve tüm ekibim sizlere her türlü desteği verme adına hazır bekliyor olacağız.

İlçe Milli Eğitim Müdürlerimizin ve şube müdürlerimizin zaman zaman okullarımızı ziyaret ederek öğretmen ve idarecilere kendilerinin yanında olduklarını hissettirmelerini özellikle rica ediyorum. Malumumuz şuanda salgınla mücadelede en güçlü silahımız aşı. Bu doğrultuda da tüm okul çalışanlarımızı aşıya teşvik etmeye gayret edelim."ifadelerini kullandı.

08-09-202108-09-202108-09-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.