RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET HAMDİ YILMAZ´IN YENİ YIL MESAJI

İl Milli Eğitim Müdürümüz  Ahmet Hamdi YILMAZ, yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ AHMET HAMDİ YILMAZ´IN YENİ YIL MESAJI

Yeni yıl, geçen zamanın bir muhakemesinin yapılarak olumsuzluklardan ders çıkartılmasının ya da hedeflerin yeniden gözden geçirilmesinin yanı sıra, geleceğe dair planların yapılmasına fırsat sağlayan yeni bir başlangıçtır.

2017 yılı, gerek küresel ölçekte, gerekse ülkemiz ve ilimizde önemli olayların ve birçok değişimin yaşandığı bir yıl oldu.  İlimizde eğitim hizmetlerinin etkin, verimli ve süratli bir şekilde yürütülmesine yönelik tüm eğitim kurumlarımızın göstermiş olduğu çabaların yeni yılda da artarak devam edeceğine olan inancım tamdır. 2018 yılında da, Rize eğitiminin daha başarılı daha verimli ve geleceğe yön veren bir yapıda olması için; birlik ve bütünlüğümüzü, var olan kenetlenmemizi, sahip olduğumuz potansiyeli, kaynaklarımızı ve zamanımızı en iyi şekilde değerlendirerek, toplumun tüm kesimleriyle işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceğiz.    

Bu duygu ve düşüncelerle, 2018 yılının ülkemize, milletimize, tüm insanlığa huzur, sağlık, mutluluk ve hayırlar getirmesini temenni eder, toplumsal hayatımızda daima sağduyunun, hoşgörünün, kardeşliğin, sevgi ve saygının hâkim olması dileklerimle, hizmet etmekten onur duyduğum eğitim camiasının, sevgili öğrencilerimizin, saygıdeğer öğretmenlerimizin ve velilerimizin yeni yılını kutlarım.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.