RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"EVDEYİZ, RENKLERLE SİZİNLEYİZ" RESİM ETKİNLİĞİMİZ BAŞLIYORÜlkemizde ve dünyada yaşanan salgın nedeniyle evlerde kalmakta olduğumuz şu günlerde, yeteneklerinizi konuşturacak, sağlık çalışanlarımıza desteğinizi gösterme fırsatı bulacak bir yarışma düzenliyoruz. Müdürlüğümüzce hazırlanan "Evdeyiz, Renklerle Sizinleyiz" yarışması kapsamında, salgın nedeniyle fedakar şekilde sağlık kuruluşlarında çalışmakta olan sağlık çalışanlarımıza yanlarında olduğumuzu göstermek için öğrencilerimizin evlerinde hazırladıkları resimleri bizlerle paylaşmalarını bekliyoruz.

Öğrencilerimiz yaptıkları resimleri sosyal medya hesaplarımız üzerinden bizlerle paylaşarak desteklerini gösterme imkanı bulurken bizler de içten ve gönülden yapacağınız resimlerinizi ödüllendireceğiz. Dahası resimlerinizi ve sizlerin fotoğraflarını bir video haline getirerek, sağlık çalışanlarımıza gönderdiğiniz mesajlarıı da iletme imkanı bulacağız. 

Haydi boyalarımızı, kalemlerimizi alıp, kağıtlarımıza bizler için gözlerini kırpmadan çalışan sağlık çalışanlarımıza manevi olarak yanlarında olduğumuzu binbir güzel renk ile yansıtalım. Resimleriniz bitince de velilerimizin desteği ile sosyal medya hesaplarımızda okulunuzu, adınızı, soyadınızı ve #evdeyizrenklerlesizinleyiz etiketini ekleyerek paylaşalım. 

 *Instagram : https://www.instagram.com/rizemem    *twitter* : https://twitter.com/RizeMeM

27-03-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.