RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

“ENERJİNİ TASARRUFLA RENKLENDİR ‘’

Çoruh Elektrik Dağıtım şirketinin düzenlediği ‘’ Enerjini Tasarrufla Renklendir ‘’ konulu resim yarışmasında dereceye giren öğrenciler için Rize Türk Telekom Güzel Sanatlar Lisesinde düzenlenen törene Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş İl Müdürü Cabir KADIOĞLU ve Şube Müdürleri katıldı.
“ENERJİNİ TASARRUFLA RENKLENDİR ‘’

Törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi YILMAZ sanatın ve sanatla uğraşanların değerine dikkat çekerken önümüzdeki dönemlerde ilimizdeki sanatsal faaliyetlerin çok daha kapsamlı olacağını belirtti.

 

Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş İl Müdürü Cabir KADIOĞLU yaptığı konuşmada gençlerin enerji tasarrufuna daha fazla önem vermeleri gerektiğini bu konuda yeni fikirler oluşturmaları hususunda çalışmalara ihtiyaç olduğunu vurguladı.

Programda konuşma yapan okul müdürü Hikmet UÇAR, Çoruh Elektrik Dağıtım A.Ş tarafından düzenlenen bu anlamlı yarışmada emeği geçenlere teşekkür etti.

Tören sonunda Berkan SARI birinci olarak 1000 TL, Ali Rıza TÜYLÜ ikinci olarak 750 TL, Furkan KALENDER üçüncü olarak 500 TL şeklinde hediyelerini aldılar.

14-03-201814-03-201814-03-2018

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.