RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EMEKTAR EĞİTİMCİ ADEM KÜLÜNK'E VEDA ETTİK

EMEKTAR EĞİTİMCİ ADEM KÜLÜNK'E VEDA ETTİK

 Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde Bakanlık Müşaviri olarak görev yapan ve ömrünü eğitim camiasına adamış olan Adem KÜLÜNK Öğretmenimize emekli olması vesilesiyle Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN tarafından plaket verildi. Rize eğitim camiasının sevilen öğretmeni Adem KÜLÜNK, "Ülkeme ve memleketim Rize'ye hizmet etmekten daima onur duydum, bizler için artık bayrağı genç arkadaşlarımıza devretme vakti geldi, umut ediyorum ki yeni nesiller eğitimde ahlakın, erdemin ve faydalı ilmin takipçisi olacaklar. Yetiştirdiğimiz gençlere güvenim sonsuzdur, Rizemizin eğitimdeki başarılarının katlanarak artacağını ümit ediyorum. Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'e de bu hoş jesti ile beni bahtiyar ettiği için teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

 Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, "Bir eğitim çınarımıza daha veda ediyoruz, Adem Öğretmenimiz gerek ahlakı gerekse eğitimci kimliğiyle genç öğretmenlerimize rol model olmaya devam edecek, ümit edyoruz ki yeni nesil bayrağı layıkı ile taşıyacak. Emekleri için kendisine teşekkür ediyoruz" dedikten sonra kurum adına anı plaketini Adem Öğretmenimize takdim etti.

05-02-2021

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.