RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI ORDU'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Doğu Karadeniz Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürleri toplantısı Ordu ilinin ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
DOĞU KARADENİZ BÖLGESİ İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ TOPLANTISI ORDU'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda bölgemizde eğitimin niteliğini artırmak, veri madenciliği, yapay zeka ve veriye dayalı karar destek mekanizması konularında sürdürülen çalışmaları değerlendirmek, eğitimde iyi örnekleri belirleyip ortak bir uygulama birliği içinde daha da geliştirerek tatbik etmek amacıyla Artvin, Bayburt, Giresun, Gümüşhane ve Rize İl Milli Eğitim Müdürlerinin katılımıyla aylık genel değerlendirme ve istişare toplantısının 6. gerçekleştirildi.

Ordu Milli Eğitim Müdürü Kutlu Tekin BAŞ'ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Rize Milli Eğitim Müdürü Yaşar KOÇAK, Bayburt Milli Eğitim Müdürü Cengiz KARAKAŞOĞLU, Gümüşhane Milli Eğitim Müdürü Seydi DOĞAN, Giresun Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul TOSUNOĞLU ve Artvin Milli Eğitim Müdürü Abdulcelil KAHVECİ katıldı.

Toplantının ardından Ordu Valisi Sayın Seddar YAVUZ, Doğu Karadeniz Bölgesi İl Milli Eğitim Müdürleri Toplantısına katılan Müdürleri  makamında kabul etti.   

Ordu Valisi Sayın Seddar YAVUZ, "En önemli yatırımın eğitime yapılan yatırım olduğunu ifade ederek, bölgesel   anlamda gerçekleştirilen bu toplantıların  önemine dikkat çekti ve Ordu'da gerçekleştirilen toplantının hayırlı olmasını temenni etti."

29-08-201929-08-201929-08-201929-08-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.