RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Derepazarı Merkez İlkokulu Öğrencileri Hazırladıkları "Tohum" Adlı Bülteni Milli Eğitim Müdürümüze Sundular.

Derepazarı Merkez İlkokulu Müdürü Hasan SEYİS ve sınıf öğretmeni İsmail ŞİMŞEK okul olarak çıkarmış oldukları ‘Tohum’ isimli okul bülteninin 3. sayısını iki öğrenci ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER’e sundular.
Derepazarı Merkez İlkokulu Öğrencileri Hazırladıkları "Tohum" Adlı Bülteni Milli Eğitim Müdürümüze Sundular.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Mustafa KALENDER; ilkokulların da böyle kültürel çalışmalar içerisinde bulunmasının önemini ve yeteneklerin keşfinde ilkokulun değerini anlatarak, bülten ile ilgili tebriklerini dile getirdi.

Okul Müdürü Hasan SEYİS; bültenin farkı olarak okul haberlerini barındıran bir bilgilendirici bülten değil tamamen öğrenci ürünlerine yer verilen kültürel bir bülten olduğunu anlatarak öğrencilerin ilkokuldan beklendiği üzere sosyal ve kültürel gelişimine verdikleri önemi vurguladı. Dergi ve bülten tarzı çalışmalarda en büyük problemin sürdürülebilirlik olduğunu vurgulayan Hasan SEYİS 3. sayıya ulaşan ‘Tohum’un artık sürdürülebilirliğini de kanıtladığını belirterek kendilerini kabullerinden dolayı İl Milli Eğitim müdürü Sayın Mustafa KALENDER’e teşekkürlerini sundu.

06-06-201706-06-2017

 

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.