RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEREPAZARI İLÇESİNDE OKUL İDARECİLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTIK

  Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ile Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Mustafa KALENDER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN'in katılımlarıyla Derepazarı Okul Yöneticileri ile bir araya geldi.
DEREPAZARI İLÇESİNDE OKUL İDARECİLERİ İLE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPTIK

  Müdürümüz bir tanışma ve değerlendirme toplantısı kapsamında idarecilerle pandemi nedeniyle okullarda alınan hijyen ve sosyal mesafe kuralları, yüz yüze başlanan eğitim süreci ve uzaktan eğitim çalışmaları hakkında değerlendirmelerde bulundu. 

  Yüz yüze eğitim çalışmalarında gerek öğrencilerimizin gerek öğretmenlerimizin sağlıklı ve güvenli bir ortamda bu süreci yürütmelerinin önemine değinen Müdürümüz, okul idarelerinin bu konuda gereken özeni göstereceğine olan inancını ifade etti. Uzaktan eğitim sürecinde ise yaşanan aksaklıkların Bakanlığımızın anında müdahaleleri ile çözüldüğünü dile getiren Müdürümüz, özellikle idarecilerimizin uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerine gereken desteği vermelerine vurgu yaptı. Uzaktan Eğitime erişim sıkıntısı yaşayan öğrencilerimizin ise açılan EBA Destek noktalarına yönlendirilmesinin gerekliliğine işaret eden Müdürümüz,tüm imkanların kullanılarak öğrencilerimizin uzaktan eğitim sürecine dahil edilmesini istedi.

  Toplantı, idarecilerden gelen soruların yanıtlanması ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN'in Müdürümüze kitap takdimi ile son buldu.

25-09-202025-09-202025-09-202025-09-202025-09-202025-09-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.