RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEREPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER KESKİN, UMUT ÇİÇEKLERİ ADLI ROMANINI MÜDÜRÜMÜZE TAKDİM ETTİ

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN, "UMUT ÇİÇEKLERİ" adlı romanını Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'e makamında takdim etti.
DEREPAZARI İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ÖMER KESKİN, UMUT ÇİÇEKLERİ ADLI ROMANINI MÜDÜRÜMÜZE TAKDİM ETTİ

"Güçlü yarınlar, kendi hayatını başkalarının hayatında eritip bugünkü rahatını terk ederek fedakarca çalışan gayretli insanların bize bıraktığı en büyük mirastır..." cümlesiyle okurlarını karşılayan "Umut Çiçekleri" adlı romanı, büyük bir ilgiyle okuyacağını ifade eden İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN,yoğun iş yüküne rağmen böylesine bir eseri ortaya koyan Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN'i tebrik etti. 

Derepazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN, son yarım yüzyılda eğitimin ve eğitimcinin karşılaştığı sorunları kitabında dramatik bir şekilde işlediğini belirtti. Romanda, her bir eğitimcinin kendisinden izler bulacağını sözlerine ekleyen Sayın Ömer KESKİN, ilk kitabını Öğretmenler Gününde eline almasının da ayrıca bir mutluluk kaynağı olduğu sözlerine ekledi. 

25-11-202025-11-202025-11-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.