RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DEREPAZARI ADEM ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİNDE MÜZİK VE RESİM ATÖLYELERİNİ AÇTIK

  Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ile Müdür Yardımcımız Mustafa KALENDER, Derepazarı Kaymakamı Sayın Nurbaki YALÇIN'ın iştirakleriyle Derepazarı Adem Özdemir Anadolu Lisesi'nde Müzik ve Resim Atölyelerinin açılışına katıldı.
DEREPAZARI ADEM ÖZDEMİR ANADOLU LİSESİNDE MÜZİK VE RESİM ATÖLYELERİNİ AÇTIK

 Derepazarı Kaymakamı Sayın Nurbaki YALÇIN,atölyelerin açılması sürecinde emek verenlere teşekkürlerini ifade etti. Sayın Kaymakam ,pandemi sürecinin bir an önce ortadan kalkarak bu alanların sahipleri olan öğrencilerle buluşmasını dileyerek Okul  Müdürü Ahmet Zeki BAKIRCI'dan bilgi aldı. Okul Müdürü, açılışı yapılan alanların Bakanlığımızın Tasarım Beceri Atölyeleri kapsamında öğrencilerimizin hizmetine sunulduğunu söyleyerek kurumsal girişimlerle tamamlanan alanların öğrenciler için son derece faydalı olacağını belirtti.

  Açılışta hazır bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN de her geçen gün okulların fiziki alanlarını iyileştirme adına emek verdiklerini, açılışı yapılan müzik ve resim atölyelerinin öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetme ve geliştirme konusunda büyük rol üstleneceğini vurguladı.

  Açılış sonrasında Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ve Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mustafa KALENDER, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer KESKİN ile birlikte idareci ve öğretmenlerle bir araya gelerek hasbihal etti.

24-09-202024-09-202024-09-202024-09-202024-09-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.