RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DANIŞTAY ÜYESİ İBRAHİM ER, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE BİRLİKTE ALİ METİN KAZANCI RİZE LİSESİ'Nİ ZİYARET ETTİ.

Milli Eğitim Eski Bakan Yardımcımız, Danıştay Üyesi Sayın İbrahim ER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ile birlikte mezun olduğu Ali Metin Kazancı Rize Lisesi'ni ziyaret etti.
DANIŞTAY ÜYESİ İBRAHİM ER, MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZLE BİRLİKTE ALİ METİN KAZANCI RİZE LİSESİ'Nİ ZİYARET ETTİ.

  Milli Eğitim Eski Bakan Yardımcımız, Danıştay Üyesi Sayın İbrahim ER, İl Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN ile birlikte mezun olduğu Ali Metin Kazancı Rize Lisesi'ni ziyaret etti. Okul Müdürü Nilgün DÜLGER'den okulun öğrenci ve öğretmen durumu, akademik başarısı, sosyal-kültürel-sanatsal ve sportif etkinlikleri ve projeleriyle ilgili bilgi alan Sayın İbrahim ER, okul bünyesinde bulunan Rize İl Eğitim Tarihi Müzesinde öğrencilik hatıralarını da yad etti.

  Okul Müdürü Nilgün DÜLGER, okulda yakın zamanda gerçekleştirilen çatı onarımı sonrasında okulun önemli bir sorununun daha çözüldüğünü ifade ederek destek veren Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve Milli Eğitim Eski Bakan Yardımcımız Sayın İbrahim ER'e teşekkür etti.

30-11-202030-11-2020

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.