RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Rize'de Toplu Açılış Töreninde Okul Açılışlarını Gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, babaocağı Rize'nin Güneysu ilçesinde düzenlenen toplu açılış törenine katıldı.
Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan Rize'de Toplu Açılış Töreninde Okul Açılışlarını Gerçekleştirdi

Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de yapımı tamamlanan tesislerin açılışı için Rize Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Güneysu Konakları önünde düzenlenen törende vatandaşlara bir araya geldi.

Rizelilere 31 Mart seçimlerinde verdikleri samimi ve rekor destek için teşekkür eden Cumhurbaşkanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan, " Hemşerilerim kendilerine yakışanı yaptılar. Biz de her zaman olduğu gibi bundan sonra da Güneysu'muza, diğer tüm ilçeleriyle Rize'mize hizmet etmeyi sürdüreceğiz." diye konuştu.

Sayın Cumhurbaşkanımız burada yaptığı açıklamada son dönemde yapılan yatırım tutarları 1 milyar 103 milyon lira olan 28 adet projenin toplu açılış töreni vesilesiyle bir araya geldiklerini belirterek, Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı tarafından inşa edilen Güneysu Konaklarının şehre ve ülkeye yakışan bir eser olduğunu söyledi.

Sayın Cumhurbaşkanımızın açtığı 28 proje içerisinde yer alan Ardeşen Fırtına Vadisi Mesleki Teknik Anadolu Lisesi, Güneysu Spor Lisesi ile Merkez Boğaz Ortaokulunun da açılışı gerçekleştirilmiş oldu.

26-08-201926-08-201926-08-201926-08-2019

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.