RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÇAMLIHEMŞİN İLÇESİ KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİK

Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Çamlıhemşin Yamantürk Öğretmenevi'nde  İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa ÇAMANKA'nın da katıldığı toplantıda ilçedeki kurum müdürleri ile bir araya geldi. 
ÇAMLIHEMŞİN İLÇESİ KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİR ARAYA GELDİK

   Milli Eğitim Müdürümüz yüz yüze eğitimin başladığı andan itibaren birinci önceliklerinin öğrencilerin ve öğretmenlerin sağlıklı ve güvenli bir ortamda eğitim öğretim çalışmalarını yürütmelerinin olduğunu ifade ederek bu konuda gereken tüm önlemlerin titizlikle alınmasını istedi. İl Mill Eğitim Müdürlüğü olarak gerek dezenfektan ve maske gerekse temizlik malzemeleri olarak okullarımıza her türlü imkanı sunma konusunda hazır olduklarını ifade eden Müdürümüz kurum müdürlerinin bu konuda destekçileri olduğunun altını çizdi. Uzaktan eğitim kapsamında olup henüz yüz yüze eğitime başlamamış sınıflardaki öğrencilerimiz için de teknolojinin tüm imkanlarının kullanılmasınının ve erişilmeyen hiçbir öğrencinin kalmamasının önemine vurgu yapan Müdürümüz, EBA Destek Noktalarının da bu aşamada etkin bir şekilde kullanılmasını istedi. Bu süreci en verimli şekilde yürütülmesi için gerekli azim ve kararlılığa ve özverili bir ekibe sahip olduklarını belirtten Milli Eğitim Müdürümüz gösterdikleri gayretten dolayı kurum müdürlerine teşekkür etti.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.