RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Bana AB´yi Anlat Kısa Öykü, Slogan ve Resim Yarışmaları

Bana AB´yi Anlat Kısa Öykü, Slogan ve Resim Yarışmaları

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yürütülmekte olan "Öğrenciler Avrupa Birliğini Öğreniyor" adlı proje kapsamında kısa öykü, slogan ve resim yarışmaları düzenlenecektir. Yarışmalar ile ilgili genel bilgiler aşağıda yer almaktadır:

 

Kısa Öykü Yarışması:

Yarışmaya tüm 9. sınıf öğrencileri katılabilir. Kısa öyküler, doldurulan başvuru formu ile birlikte 7-11 Mart 2016 tarihleri arasında Merkez ilçede İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimine, diğer ilçelerde ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimine ulaştırılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilmelidir. 11 Mart 2016 tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurudan önce yarışma ile ilgili tüm ayrıntıların yer aldığı aşağıdaki yönerge mutlaka okunmalıdır.

Kısa öykü yarışmasına ait yönerge için tıklayınız...

Kısa öykü yarışması başvuru formunu indirmek için tıklayınız...

 

Slogan Yarışması:

Yarışmaya tüm 8. sınıf öğrencileri katılabilir. Sloganlar, doldurulan başvuru formu ile birlikte 7-11 Mart 2016 tarihleri arasında Merkez ilçede İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimine, diğer ilçelerde ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimine ulaştırılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilmelidir. 11 Mart 2016 tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurudan önce yarışma ile ilgili tüm ayrıntıların yer aldığı aşağıdaki yönerge mutlaka okunmalıdır.

Slogan yarışmasına ait yönerge için tıklayınız...

Slogan yarışması başvuru formunu indirmek için tıklayınız...

 

Resim Yarışması:

Yarışmaya tüm 7. sınıf öğrencileri katılabilir. Resimler, doldurulan başvuru formu ile birlikte 7-11 Mart 2016 tarihleri arasında Merkez ilçede İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimine, diğer ilçelerde ise İl Milli Eğitim Müdürlüğü Ar-Ge Birimine ulaştırılmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine teslim edilmelidir. 11 Mart 2016 tarihinden sonra yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurudan önce yarışma ile ilgili tüm ayrıntıların yer aldığı aşağıdaki yönerge mutlaka okunmalıdır.

Resim yarışmasına ait yönerge için tıklayınız...

Resim yarışması başvuru formunu indirmek için tıklayınız...

 

Ödüller:

Tüm kategorilerde;

İl birincilerine dizüstü bilgisayar,

İl ikincilerine bisiklet,

İl üçüncülerine satranç takımı

hediye edlicektir. Ayrıca her kategorinin birincisi Türkiye finallerine katılmaya hak kazanacaktır.

Türkiye finallerinde dereceye giren öğrenciler (her bir kategoriden 3, toplam 9) ise bir AB üyesi ülkeye düzenlenecek çalışma ziyareti ile ödüllendirilecektir.

 

Yönergelerde cevabını bulamadığınız sorularınız için rizearge@gmail.com adresine yazabilirsiniz.


Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü´nün ilgili yarışma duyurusu için tıklayınız...

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.