RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARDEŞEN KAYMAKAMI BERABERİNDE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

Ardeşen Kaymakamı Sayın Ufuk Özen ALİBEYOĞLU ile Ardeşen İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat YAZAR, Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'i makamında ziyaret etti.
ARDEŞEN KAYMAKAMI BERABERİNDE İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ İLE MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET ETTİ

  Ziyarette Ardeşen Kaymakamı Sayın Ufuk Özen ALİBEYOĞLU,yeni görevin Rize eğitim camiasına hayırlı olması temennilerinde bulunarak dün itibariyle yüz yüze eğitime geçilerek okul öncesi ve birinci sınıfların okulları şenlendirmesinden duyduğu mutluluğu ifade etti.

  İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Reşat YAZAR da hayırlı olsun dileklerini ileterek Ardeşen ilçesinde eğitim ve öğretim sürecinin sağlıklı ve güvenli bir şekilde yürütülmesi aşamasında ekibiyle birlikte yoğun bir şekilde çalıştıklarını söyledi.

  Milli Eğitim Müdürümüz yapılan ziyaretten dolayı teşekkürlerini ifade ederek tüm kurum ve kuruluşların birlikte büyük bir güç oluşturarak Rizemizin eğitimine katkı vererek çok güzel projelere imza atılacağını belirtti.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.