RİZE İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ARDEŞEN IŞIKLI 60.YIL İLK/ORTAOKULU, MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET EDEREK YÜRÜTTÜKLERİ PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

   Ardeşen Işıklı 60.Yıl İlk/Ortaokulu Okul Müdürü Murat ŞEREMET, Müdür Yardımcısı Fatih BALSÜZEN, İngilizce Öğretmeni Halide KAYA, Muhammet Sadet TURHAN ve Sınıf Öğretmeni Zeynep Betül YILMAZ, proje ekibi olarak Müdürlüğümüzü ziyaret ederek yürütmüş oldukları Erasmus+ projeleri hakkında Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'i bilgilendirdiler.
ARDEŞEN IŞIKLI 60.YIL İLK/ORTAOKULU, MÜDÜRLÜĞÜMÜZÜ ZİYARET EDEREK YÜRÜTTÜKLERİ PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERDİ

   Playful English (Oyunlarla İngilizce) ve Strategies for Improving Attendance anf Redding Truancy ( Okula Devamlılığı Artırma ve Devamsızlığı Azaltma Stratejileri) adlı projeleri yürüttüklerini ifade eden Okul Müdürü Murat ŞEREMET, Erasmus+ projelerinin farklı ülkeleri tanıma, yabancı dil eğitimi, eğitim öğretimde farklı yaklaşımları tanıma bakımından son derece büyük bir fırsat olduğunu ifade ederek bu projelerin kurumlarına büyük katkı sağladığını belirtti.

   Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN, Rize'mizin ulusal ve uluslararası projeler açısından zengin bir kültüre sahip olduğunu vurgulayarak gerek eTwinning, gerekse Erasmus+ projeleri gibi çalışmaların farklı kültürleri tanıma, farklı bakış açıları kazanma ve etkileşim gibi birçok kazanımı olduğunu ifade etti.

 Müdürümüz ayrıca, Milli Eğitim Müdürlüğü olarak başta öğrenci ve öğretmenlerimiz olarak tüm çalışanlarımızı kendilerini geliştirecek her türlü etkinliğe destek olmaktan mutluluk duyacaklarının altını çizdi.

   Proje ekibi, Milli Eğitim Müdürümüz Engin EMEN'e çeşitli hediyeler takdim etti.

Eminettin Mahallesi Valilik Binası Kat 3 MERKEZ/RİZE - 464 280 53 00 / 464 280 53 03

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.